Публиката на нозе, жирито врескаше: Никој не можел да замисли какво шоу ќе приреди  човек облечен како Индијанец (видео)


Во американската верзија на натпреварувањето „Јас имам талент“ настапил Кристофер (54) од Лас Вегас, кој го импресионираше жирито и публиката ја крена на ...
| | веќе видена | слични

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 110 | | | веќе видена

Раководителот на Секторот за соработка на Делегацијата на Европската унија Никола Бертолини, во рамките на денешната посета на Охрид, на лице место ја разгледа ...
сите 28 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Публиката на нозе, жирито врескаше: Никој не можел да замисли какво шоу ќе приреди  човек облечен како Индијанец (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: