ПСЖ со парична казна за Мбапе поради недисциплина

11 копии

Жозе Мурињо во последно време стана преплатен гостин во студиото на „БеИН Спортс“, но сега одработи и едно ексклузивно интервју за оваа телевизија, правејќи ...
| | веќе видена | слични

Килиан Мбапе за многу кратко време прерасна во вистинска ѕвезда, и изгледа дека добил специјален обожавател – Жозе Мурињо. Португалскиот стратег во неговото ...
| | веќе видена | слични

Марио Балотели луто реагираше на шпекулациите во Франција дека планирал да покаже маичка со ликот на Маркус Рашфорд ако во неделата навечер постигнеше гол ...
| | веќе видена | слични

Младиот француски напаѓач, Килијан Мбапе и на вчерашното дерби меѓу ПСЖ и Олимпик Марсеј одигра значајна улога во победата од 3-1, но имаше и еден потег кој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Управата за јавни приходи најави кривични пријави против три правни субјекти кои директно или индиректно се поврзани со првообвинетиот во „Рекет“ Бојан ...
сите 374 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Квалификациите за Европско 2020 се ближат кон финишот, на сите репрезентации им остануваат уште по еден-два меча во ноември, месец кога ќе бидат познати многу ...
сите 385 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ со парична казна за Мбапе поради недисциплина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: