Керер: Не можев да изберам подобар клуб од ПСЖ за мој прогрес


6 копии

Францускиот шампион ПСЖ го контактираше раководството на Јувентус околу евентуалниот трансфер за репрезентативецот на Германија Сами Кедира. Парижаните го ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Францускиот шампион, ПСЖ го контактираше раководството на тирински Јувентус околу евентуалниот трансфер на репрезентацијата на Германија, Сами Кедира. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 398 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 248 | | | веќе видена

„Градиме фер и социјално праведно општество на еднакви граѓани. Со реформите на системот на социјална заштита и мерките во Буџетот за 2019 обезбедуваме ...
сите 196 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по влажни коловози. Поради појава на магла намалена видливост до 50 метри има на патниот правец Тетово ...
сите 136 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Керер: Не можев да изберам подобар клуб од ПСЖ за мој прогрес

Од:
До кого (е-маил):
Порака: