ПСЖ: За Ерера неделно по 300.000 фунти

4 копии

Aндер Ерера ќе го напушти Манчестер Јунајтед на крајот на оваа сезона после пет години поминати во клубот од „Олд Трафорд“. Ерера во Манчестер пристигна пред ...
| | веќе видена | слични

Андер Ерера се реши да си замине од Манчестер Јунајтед по пет години поминати во англискиот клуб. Играчот кој стана миленик на фановите на клубот не го ...
| | веќе видена | слични

Покрај скапите и трансфери за кои се плаќаат баснословни суми, во модерниот фудбал сведоци сме и на трансфери на играчи кои без никаква оштета се преселуваат ...
| | веќе видена | слични

Клубот кој сега се бори за опстанок во француската лига, некогаш силниот Монако, на Твитер објави дека потпишале договор со Андер Ерера, член на Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Андер Ерера вчера соопшти дека и официјално ќе си замине од редовите на Манчестер Јунајтед веднаш штом неговиот договор со клубот истече во јуни оваа година. ...
| | веќе видена | слични

Монако кој се обидува да се спаси од испаѓање од Лига 1 на момент пријатно ги изненади своите фанови. Андер Ерера најави заминување од Манчестер Јунајтед и се ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Тоа што се најавуваше изминатите денови сега доби и официјална потврда – Андер Ерера го напушта Манчестер Јунајтед. 29 годишниот Шпанец заминува како слободен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 455 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 215 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ: За Ерера неделно по 300.000 фунти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: