Ерера ќе зема 300.000 фунти неделно во ПСЖ

4 копии

Aндер Ерера ќе го напушти Манчестер Јунајтед на крајот на оваа сезона после пет години поминати во клубот од „Олд Трафорд“. Ерера во Манчестер пристигна пред ...
| | веќе видена | слични

Андер Ерера се реши да си замине од Манчестер Јунајтед по пет години поминати во англискиот клуб. Играчот кој стана миленик на фановите на клубот не го ...
| | веќе видена | слични

Покрај скапите и трансфери за кои се плаќаат баснословни суми, во модерниот фудбал сведоци сме и на трансфери на играчи кои без никаква оштета се преселуваат ...
| | веќе видена | слични

Клубот кој сега се бори за опстанок во француската лига, некогаш силниот Монако, на Твитер објави дека потпишале договор со Андер Ерера, член на Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Андер Ерера вчера соопшти дека и официјално ќе си замине од редовите на Манчестер Јунајтед веднаш штом неговиот договор со клубот истече во јуни оваа година. ...
| | веќе видена | слични

Монако кој се обидува да се спаси од испаѓање од Лига 1 на момент пријатно ги изненади своите фанови. Андер Ерера најави заминување од Манчестер Јунајтед и се ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Тоа што се најавуваше изминатите денови сега доби и официјална потврда – Андер Ерера го напушта Манчестер Јунајтед. 29 годишниот Шпанец заминува како слободен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 215 | | | веќе видена

На средбата двајцата размениле мислења за севкупните билатерални односи меѓу двет земји и констатирале дека тие се пријателски, со интензивни контакти на ...
сите 236 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ерера ќе зема 300.000 фунти неделно во ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: