М. Каменица за 60.000 евра ќе набави опрема за кино проекцииОстанато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 388 | | | веќе видена

Скандалот со рекетарско – политичко – судско – медиумскиот октопод секој ден добива нови и нови димензии. Затоа влегуваат од лага во лага и со тоа уште повеќе ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

М. Каменица за 60.000 евра ќе набави опрема за кино проекции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: