Првпат во јавност, родителите на Жељко на роденденот на Коста (ФОТО)

2 копии

Денес е еден од најдобро облечените мажи на јавната сцена, но пред 20-тина години бил вистински младоженец во син кадифен костум. Фотографијата е од првата ...
| | веќе видена | слични

Жељко Јоксимовиќ вчера го прослави својот роденден, а по тој повод доби многу честитки од своите пријатели, но и семејството.Помеѓу честитките се најде и онаа ...
| | веќе видена | слични

Жељко Јоксимовиќ , кој наскоро со сопругата Јована Јоксимовиќ ќе добие близнаци, вчера наполни 45 години. На неговиот профил на социјалните мрежи му пристигнаа ...
| | веќе видена | слични

На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од првиот брак со сопругата Весна, со фотографија постара од две децении. На фотографијата Мина го ...
| | веќе видена | слични

Жељко Јоксимовиќ деновиве го прослави својот роденден, а по честитката од Северина доби уште една која го привлече вниманието на јавноста. На пејачот од срце ...
| | веќе видена | слични

Познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ вчера го прослави својот 45 роденден.Пејачот доби многу честитки како од колегите, така и од своето семејство, а меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жељко Јоксимовиќ денеска го слави својот 45 роденден, а неговата колешка Северина му упати јавна честитка. Имено, таа на Инстаграм објави нивна заедничка ...
| | веќе видена | слични

Кантавторот Жељко Јоксимовиќ денес полни 45 години, а неговата колешка Северина му упатила јавна честитка. Имено пејачката на друштвената мрежа Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Јоксимовиќ слатко ги насмеа фановите Српскиот актер Саша Јоксимовиќ, братот на српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ , одлучи да се пошегува со своите фанови. Тој, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонската економија за првпат после подолг период има негативен раст. Зоран Заев успеа ги избрка потенцијалните странски инвеститори кои требаше да отворат ...
сите 115 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Димитар Стевананџија, ги праша пратениците од владејачкото мнозинство зошто брзаат со законот за јазиците. Тој ги обвини пратениците ...
сите 257 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови ма ИК на ВМРО ДПМНЕ денес (19 септември 2017та година) остварија средба со амбасадорите на земјите членки ...
сите 112 | | | веќе видена

Aктуелениот градоначалник на Гази Баба, Тони Трајковски ќе биде кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за нов градоначалнички мандат. Трајковски досега во два мандати ја ...
сите 165 | | | веќе видена

Неговата слика се уште стои на веб сајтот на анти-криминалната организација Селек како генерален директор на организацијата, но утрово со 11 гласа „за“ Тони ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Првпат во јавност, родителите на Жељко на роденденот на Коста (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: