Прва средба со ескалаторот (видео)

Не знаеме како реагирале Скопјани кога за прв пат во ГТЦ виделе ескалатор, но благодарение на безбедносите камери можеме да видиме како реагираат Узбекистанците на овој технолошки новитет. Како што може да се види, младите во Узбекистан, како и секаде многу полесно се снаоѓаат со новата технологија...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прва средба со ескалаторот (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: