Ирина Шајк зборува за прв пат по разделбата со Бредли: Знам дека принцот е се уште некаде таму


Топ-моделот Ирина Шајк го даде првото интервју откако се раздели со актерот и режисер Бредли Купер, со кого беа заедно 4 години. Двајцата почнуваат да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Живеењето во ист град по разводот е дел од спогодбата за старателство меѓу Ирина Шајк и Бредли Купер, наведуваат светските таблоиди. Всушност, во решението е ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Лејди Гага нема повеќе да снима филмови со Бредли Купер, открива извор близок до двојката која објаснува дека пејачката се одлучила на ваков чекор ...
| | веќе видена | слични

 По разделбата со Бредли Купер, често ја гледаме сама на прошетки со Леа, но овојпат Ирина е забележана во придружба на машки пријател. Облечена во лежерна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Помина само месец дена откако Ирина Шајк ја раскина четири годишната врска со Бредли Купер, а странските медиуми веќе шпекулираат дека таа нашла утеха во друг ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање во Аеродром рече дека од Аеродром мириса на голема победа на 15 јули и тука се заблагодари на луѓето ...
сите 504 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 192 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва на средба со граѓаните во скопска Гази Баба рече дека веќе не се поставува прашањето кој е победникот на 15 ...
сите 370 | | | веќе видена

На денешната дебата во „Отворено студио“ во Телевизија 24, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и Носител на листата на пратеници во Третата изборна единица, ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ирина Шајк зборува за прв пат по разделбата со Бредли: Знам дека принцот е се уште некаде таму

Од:
До кого (е-маил):
Порака: