Со проверени сили против Исланд


2 копии
14 копии

Селекторот на македонската репрезентација, Раул Гонзалез го објави поширокиот список за квалификациските натпревари против Исланд за пласман на ЕП во Хрватска. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Борко Ристовски се враќа на голот на македонската ракометна репрезентација за претстојните квалификациски натпревари за пласман на ЕП 2018 во Хрватска. ...
| | веќе видена | слични

Новиот селектор на македонската ракометна машка репрезентација Раул Гонзалес, ја објави листата со играчи за двата квалификациски натпревара против Исланд. ...
| | веќе видена | слични

Борко Ристовски, Немања Прибак и Ацо Јоновски се враќаат во националниот дрес за продолжението на квалификациите за Европското првенство во Хрватска. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со проверени сили против Исланд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: