Влегол во погребално претпријатие и го украл телото на својата мртва свекрва

Човек, кој побарал да остане анонимен, признал дека влегол во погребна компанија "Батерфлај" во Рочестер, Кент, Англија и го украл телото на неговатапочината ...
| | веќе видена | слични

Маж, која барал да остане анонимен, признал дека провалил во погребалното претпријатие „Батерфлај“ во Рочестер, Кент, град во Англија и го украл телото на ...
| | веќе видена | слични

Мажот, кој барал да остане анонимен, признал дека провалил во погребалното претпријатие "Butterfly" во Рочестер во Англија и го украл телото на својата покојна ...
| | веќе видена | слични

Англичанец признал дека влегол во погребна компанија “Батерфлај” во Рочестер и го украл телото на неговата почината свекрва. Тој се одличил за овој потег ...
| | веќе видена | слични

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 149 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 86 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Ако партијата било кого лично навредила и ако некој се почувствувал навреден тогаш еве во име на партијата сега се извинувам, рече Игор Јанушев, генерален ...
сите 84 | | | веќе видена

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 77 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари, денеска одржа прес конференција на која рече дека несреќниот случај во кој животот го загуби 17-годишно девојче ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Влегол во погребално претпријатие и го украл телото на својата мртва свекрва

Од:
До кого (е-маил):
Порака: