Мицкоски: Ќе дехидрирате од плукање по мене за да си ги скриете криминалите (ВИДЕО)


Илјадници граѓани вечерва (среда) излегоа на масовен протестен марш кој започна пред седиштето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, а заврши пред Владата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Соопштение за јавност Продолжува лицемерието на антинародното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски преку кое се обидуваат да ги потценат граѓаните. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од вечерашниот протест пред Владата ѝ порача на СДСМ дека на претседателските избори ќе бидат поразени нивните црни ...
| | веќе видена | слични
4 копии

„Изгреј зоро“, „А зина, а измами“, „Црна економија“ се само дел од паролите кои вчера можеа да се забележат на протестот на ВМРО-ДПМНЕ. Демонстрантите со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Нема Мицкоски ниту една идеја, нема ниту еден предлог, нема план, програма, не може да понуди ништо кое би имало значење за подобар живот на граѓаните, за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

„Ќе дехидрираат од плукање по мене, а притоа не гледаат дека државата пропаѓа, народот си оди, рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на протестниот марш пред Владата. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

До четврток во попладневните часови ќе се задржи променливо и нестабилно време со честа појава на пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално ќе има појава на ...
сите 164 | | | веќе видена

По топлотниот бран изминатите денови, новата работна недела во гостиварскиот регион носи дестабилизација на времето, пад на дневната температурата и врнежи. ...
сите 173 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Ќе дехидрирате од плукање по мене за да си ги скриете криминалите (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: