Финални детали за новите 2018 iPhone модели: Три модели со подобри камери и поголема брзина


Досега сите знаеме дека Apple ќе претстави три нови смартфони оваа година, а веќе подолго време се зборува за нивните спецификации и дизајн. Благодарение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Цел свет ги бараше таткото и ќерката кои биле фотографирани пред Нотр Дам, само еден час пред да избие пожарот во катедралата. Туристиката од САД, Брук Виндзор ...
сите 664 | | | веќе видена

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 170 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Оливер Спасовски, вчера попладне учествуваше на граѓанска трибина во Неготино каде со граѓаните разговараше за повеќе актуелни теми, ...
сите 353 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски не се согласува со предлог измени на законите за безбедносните служби со кои би се одзеле надлежности од шефот на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Финални детали за новите 2018 iPhone модели: Три модели со подобри камери и поголема брзина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: