Сите три Samsung Galaxy S10 модели ќе имаат скенер за отпечатоци под дисплејот


2 копии
повеќе

Останато

Американскиот претседател Доналд Трамп истакна денеска важност за вакцинирање во момент во кој епидемијата на сипаници ги зафати и САД. – Луѓето треба да се ...
сите 159 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски на трибина со младите истакна дека верува во нив и е убеден дека на 5 мај ќе знаат да го направат ...
сите 82 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите три Samsung Galaxy S10 модели ќе имаат скенер за отпечатоци под дисплејот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: