Промоција на книгата „Радио“ од Љупчо Јолевски


Останато

Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно влажни коловози, наместа со остатоци од кашест снег на коловозот, по интервенција на дежурните екипи на ...
сите 386 | | | веќе видена

Во текот на следните денови под влијание на Руската студена воздушна маса и понатаму во Македонија ќе имаме многу ниски температури, особено во утринските ...
сите 20 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Промоција на книгата „Радио“ од Љупчо Јолевски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: