Сѐ уште е ранлива безбедноста во Македонија

2 копии
5 копии

Општиот индекс на безбедност на Република Македонија е 3,07, оценка што покажува дека безбедноста сѐ уште е ранлива како резултат на проблемите со кои се ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 67 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сѐ уште е ранлива безбедноста во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: