Со пролетната рамноденица почнете го будењето на организмот

2 копии

Според ајурведата, потребно е да внимавате на меѓусебното комбинирање на храна бидејќи некои споеви на намирници предизвикуваат токсини во телото. Освен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Собранието Талат Џафери ја презакажа денешната седница и наместо во 11 часот, таа ќе почне во 15 часот. Во кабинетот на Џафери велат дека ...
сите 105 | | | веќе видена

Постојните механизми и законската регулатива треба да се надградат и треба да се прошират, да вклучат и други субјекти, кои што ќе го надополнат постојниот ...
сите 154 | | | веќе видена

Во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне во западните делови ќе има услови за краткотраен дожд и ретки грмежи. Ќе дува слаб ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со пролетната рамноденица почнете го будењето на организмот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: