Пролетна модна приказна - Сако и панталони во пастелни тонови (фото)

Скандинавскиот стил на иредување е еден од најпопуларните низ светот. Тој се карактеризира со едноставност, минимализам и пастелни бои. Шведското дизајнерско ...
| | веќе видена | слични

 Излезете од комфор зоната и монотоните модни комбинации и додадете малку боја во вашиот изглед. Сината и црвената боја се модна формула за идеална стилска и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Натпреварот од второто коло на Европското првенство го одиграа екипите на Шпанија и Австрија, а победа запишаа Шпанците со 30:26. Шпанија беше апсолутен ...
сите 488 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 203 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 240 | | | веќе видена

Ако новата методологија се усвои набрзо – март е отворен прозорец за добивање датум вели Себастијан Малијар од Јacque Delores институтот во париз за тв 24. ...
сите 253 | | | веќе видена

Нашата хероина од филмот „Медена земја“ - Атиџе Муратова, која досега живееше во селото Бекирлија каде што е снимен и документарниот филм, сега ќе живее во ...
сите 152 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Крстот минатата година ми донесе синче, сите да сте живи и здрави , посака најсреќниот верник на денешното положување на светиот крст во водите на реката ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пролетна модна приказна - Сако и панталони во пастелни тонови (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: