Внимавајте кога купувате половен автомобил – Еве како од искршени авромобили прават „нови“


Купувањето половен автомобил може да биде купување мачка во вреќа ако не поведете стручњак кој ќе ги прегледа неговите клучни места. Зошто тоа е така ...
| | веќе видена | слични

Фото: Pixabay Купувањето на сопствен дом претставува едно од најважните работи во животот на секој човек. Со донесување на правилна одлука се решава животно ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 120 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 384 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внимавајте кога купувате половен автомобил – Еве како од искршени авромобили прават „нови“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: