Приведени 11 девојки во полициска акција во угостителски објект во Жеровјане

7 копии

Во полициска акција спроведена ноќеска во угостителски објект во село Жеровјане, тетовското приведени се 11 девојки. Како што соопшти МВР, ноќеска од 23:00 до ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
4 копии
4 копии

На 02.12.2018 година во периодот од 00.40 до 02.30 часот полициски службеници извршиле контрола во угостителски објект во село Боговиње, сопственост на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во периодот по полноќ до 02.30 часот полициски службеници извршиле контрола во угостителски објект во село Боговиње, сопственост на 34-годишниот Н.С. од село ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Лекарска комисија ќе оценува дали Александар Трајковски е болен или го злоупотребил здравствениот систем за да замине во Будимпешта. Матичниот лекар му отворил ...
сите 149 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 186 | | | веќе видена

„Кабинетот на Претседателот Ѓорѓе Иванов е единствената институција од која екипата на 1ТВ доби потврда и одговори за сторијата која откри за присуството и ...
сите 155 | | | веќе видена

Инаку синоптичарите излегоа со метео предупредување дека претпладне ќе има локални врнежи од снег претежно со слаб интензитет. Поради ниските температури ќе ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведени 11 девојки во полициска акција во угостителски објект во Жеровјане

Од:
До кого (е-маил):
Порака: