Погледнете ги ексклузивните фотографии од последната сезона на Игра на Тронови

HBO ги објави првите фотографии од осмата, последната сезона на серијата Game of Thrones, која започнува со емитување во април оваа година. Судејќи според овие ...
| | веќе видена | слични

Ејч-би-о ги објави првите фотографии од последната сезона на „Игра на троновите“. Колекцијата содржи 14 фотографии, вклучувајќи и фотографии одблиску од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 128 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 208 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Парламентот на Бугарија в среда на пленарна седница треба да го ратификува Протоколот за членство на Северна Македонија во НАТО.Се очекува на ратификацијата на ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете ги ексклузивните фотографии од последната сезона на Игра на Тронови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: