Ве касаат ли комарци? Еве начин да се ослободите од нив


Жители на Осиек се жалат на инвазија на комарци кои веќе со денови ги напаѓаат и се чини дека со топлите денови стануваат се поагресивни, па не можат да ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Од локалната самоуправа информираат дека тендерската постапка за избор на фирма која ќе ја врши дезинсекцијата против комарци на територијата на општина Охрид, ...
| | веќе видена | слични

 Во Грција има многу регистрирани случаи на вирусот Западен Нил – туристите низ целиот свет предупредени. Луѓето кои летово патуваат во Грција треба да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ве касаат ли комарци? Еве начин да се ослободите од нив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: