Природни чуда во Пакистан кои дефинитивно вредат да се посетат

Славната актерка успеа многу долго да ја носи титулата за најубава жена на светот и затоа своето искуство сака да го сподели со вас. Анџелина Џоли за многумина ...
| | веќе видена | слични

Познатата ТВ – презентерка Татјана Стојановска вчера по повод Светскиот ден на мајката објави фотографија со својата мајка и покажа од кого ја наследила ...
| | веќе видена | слични

По повод денот на мајките, славната холивудска актерка Анџелина Џоли на својот Инстаграм профил објави ретро фотографии со својата мајка Маршелин Бертранд. На ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 521 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 227 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Природни чуда во Пакистан кои дефинитивно вредат да се посетат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: