Царовска: Секоја жена дома треба да се чувствува безбедно

Некои актуелни теми тешко е да се рубрицираат дали се за во занимливости, дали за сериозна политика, дали се за економија, за спорт или пак едноставно се за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеничката Мира Стојчевска е во центарот на вниманието овие денови, по објавените информации дека неколку члена од нејзината фамилија се вработени во државни ...
| | веќе видена | слични

Не стивнуваат реакциите во јавноста откако најпрво синот на пратеничката од СДСМ Мира Стојчевска се вработи во ЕЛЕМ, a само неколку дена покасно нејзиниот брат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Не стивнуваат реакциите на социјалните мрежи по врботувањата на блиски роднини на пратеничката од СДСМ Мира Стојчевска. По информацијата дека во ист ден во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

За само два месеци, пратеничката на СДСМ Мира Стојчевска успеа да си го вработи синот во ЕЛЕМ, братот во РЕК Битола и да го унапреди својот маж во командир на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Група пратеници предлагаат да се формира Анкетна комисија во Собранието, за утврдување на прекршување на законите и злоупотреба на работењето во СЈО, која ќе ...
сите 217 | | | веќе видена

Екс министрите Гордана Јанкуловска, Миле Јанакиески и Блерим Беџети, но и екс премиерот Никола Груевски и други функционери во МВР можеа да се слушнат во 25те ...
сите 276 | | | веќе видена

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Царовска: Секоја жена дома треба да се чувствува безбедно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: