Принцот повикува на помош големи имиња: Никнува мега град на иднината

Саудиска Арабија доведува големи имиња за да добие совети на еден од најамбициозните проекти - изградба на футуристички мега град. Коосновачот на Убер Тревис ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Принцот повикува на помош големи имиња: Никнува мега град на иднината

Од:
До кого (е-маил):
Порака: