Внуката на Лејди Дијана заштитно лице на „Булгари“

3 копии

 Многумина би рекле дека стилот на принцот Хари претрпе промени последниве неколку години, посебно откако ја запозна својата сегашна сопруга, Меган Маркл. Но, ...
| | веќе видена | слични

Принцовите Хари и Вилијам, иако браќа, во многу нешта се дијаметрално спротивни, како во поглед на начин на живеење, така и во поглед на моден и друг стил. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 50 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внуката на Лејди Дијана заштитно лице на „Булгари“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: