Трошоците на живот лани зголемени за 1,5 отсто, а цените на мало за 2,7

16 копии
2 копии

Главно дома, со друштво и во расположение со најблиските, прилечани ќе ја пречекаат Стара Нова година. Велат, јануари е со празници, го истоштува домашниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерна облачност. Во утринските и претпладневните часови по котлините со појава на магла. Утринската ...
сите 403 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трошоците на живот лани зголемени за 1,5 отсто, а цените на мало за 2,7

Од:
До кого (е-маил):
Порака: