Акцијата за „промо влезниците“ за ЕХIТ завршува за неколку денови

Exit Festival, најголемиот и најпознат музички фестивал во југоисточна Европа оваа година ќе се одржи од 12. до 15. јули на волшебната Петроварадинска тврдина во Нови Сад, Србија. Ве потсетуваме дека големата акција за промо влезниците за Exit трае уште само недела дена. Во понудата се следниве пакети: • Пакетот за Tribe (круг на привилегирани посетители, во кои влегуваат сите оние што во изминативе четири години купиле влезници за фестивалот) по цена од 3.030 денари. На овие верни купувачи Exit им подарува место во кампот, како и превоз. • Фестивалски влезници по промотивна цена од 3.030 денари, за новите купувачи • Премиум пакет - 6.150 денари. Пакетот ги содржи: влезницата, место во кампот, како и превозот. Од 16. февруари престанува продажбата на Tribe пакетите, а цената на влезницата ќе биде поголема. Премиум пакетите ќе бидат во понуда до самиот фестивал. Потврдени имиња за овогодинешниот Exit се: New Order, The Gossip, Wolthmother, Buraka Som Sistema, Luciano, Reboot live, Kenny Larkin, Robert Dietz ...
| | веќе видена | слични

Exit фестивал оваа година ги претставува новините во рамките на Exit трајбот, програмата која ги собрира илјадниците фанови на фестивалот, препознавајќи и вреднувајќи ја нивната неверојатна поддршка и охрабрувајќи ги новите членови веќе од денес да се регистрираат и да стекнат голем број поволности во 2013-та година. До среда, 15. февруари ќе трае посебната акција за Exit трајб во регионот, во чии рамки сите што претходните години купиле влезница за цена од 59 евра, добиваат бесплатен превоз и сместување во кампот. Exit трајб оваа година за сите свои членови подготвува посебни бенефиции и бројни изненадувања на фестивалот. Промотивната четиридневна влезница за фестивалот до 15. февруари изнесува 59 евра, додека редовната цена ке биде 74 евра, а цената на кампот 25 евра. Со Exit трајб, фестивалот развива и значаен проект кој со бројни погодности, интересни материјали и подароци ќе значат многу повеќе од едноставна понуда за фестивал по најповолни цени. "Веќе остваривме соработка со многубројните пријатели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 127 | | | веќе видена

Охрид, 26. септември 2018 (ИНПРЕС) – На крстосницата од улиците „Нада Филева“ и „Аргир Маринчев“ во Охрид, вчера се случи сообраќајна незгода во која е потешко ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Акцијата за „промо влезниците“ за ЕХIТ завршува за неколку денови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: