Акцијата за „промо влезниците“ за ЕХIТ завршува за неколку денови

Exit Festival, најголемиот и најпознат музички фестивал во југоисточна Европа оваа година ќе се одржи од 12. до 15. јули на волшебната Петроварадинска тврдина во Нови Сад, Србија. Ве потсетуваме дека големата акција за промо влезниците за Exit трае уште само недела дена. Во понудата се следниве пакети: • Пакетот за Tribe (круг на привилегирани посетители, во кои влегуваат сите оние што во изминативе четири години купиле влезници за фестивалот) по цена од 3.030 денари. На овие верни купувачи Exit им подарува место во кампот, како и превоз. • Фестивалски влезници по промотивна цена од 3.030 денари, за новите купувачи • Премиум пакет - 6.150 денари. Пакетот ги содржи: влезницата, место во кампот, како и превозот. Од 16. февруари престанува продажбата на Tribe пакетите, а цената на влезницата ќе биде поголема. Премиум пакетите ќе бидат во понуда до самиот фестивал. Потврдени имиња за овогодинешниот Exit се: New Order, The Gossip, Wolthmother, Buraka Som Sistema, Luciano, Reboot live, Kenny Larkin, Robert Dietz ...
| | веќе видена | слични

Exit фестивал оваа година ги претставува новините во рамките на Exit трајбот, програмата која ги собрира илјадниците фанови на фестивалот, препознавајќи и вреднувајќи ја нивната неверојатна поддршка и охрабрувајќи ги новите членови веќе од денес да се регистрираат и да стекнат голем број поволности во 2013-та година. До среда, 15. февруари ќе трае посебната акција за Exit трајб во регионот, во чии рамки сите што претходните години купиле влезница за цена од 59 евра, добиваат бесплатен превоз и сместување во кампот. Exit трајб оваа година за сите свои членови подготвува посебни бенефиции и бројни изненадувања на фестивалот. Промотивната четиридневна влезница за фестивалот до 15. февруари изнесува 59 евра, додека редовната цена ке биде 74 евра, а цената на кампот 25 евра. Со Exit трајб, фестивалот развива и значаен проект кој со бројни погодности, интересни материјали и подароци ќе значат многу повеќе од едноставна понуда за фестивал по најповолни цени. "Веќе остваривме соработка со многубројните пријатели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 189 | | | веќе видена

Претпладне ќе има врнежи од дожд и снег и на пониските места, а ќе бидат пообилни во источните делови. Попладне облачноста делумно ќе се намали и врнежите ...
сите 185 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена

За тоа што се случува во Грција и кои се шансите Договорот од Преспа да помине во грчкиот парламент, за 1ТВ зборуваше новинарот Фиљос Стангос од Солун, кој е и ...
сите 234 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 203 | | | веќе видена

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Акцијата за „промо влезниците“ за ЕХIТ завршува за неколку денови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: