Мигрант брутално претепа старец и му го одзеде паричникот (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)


Нападот на мигрант кој брутално претепа пензионер и му го одзеде паричникот ги запали социјалните мрежи. На видеото кое кружи на социјалните мрежи, а кое беше ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Колумбиец чиј хеликоптер се урнал животот го загубил откако врз него паднал втор хеликоптер кој дошол по него во спасувачка мисија, пренесе „Индипендент“. ...
| | веќе видена | слични

Камерата која се наоѓа на униформите на полицајците ја снимила пукотницата, а во 21-годишниот маж осомничен за провала биле испукани повеќе од 20 куршуми. На ...
| | веќе видена | слични

Хеликоптерско спасување, кое заврши со трагичен крај токму поради нестабилноста на леталото. За да бидеме појасни да ја раскажеме целата приказна. Прво несреќа ...
| | веќе видена | слични

Еден Колумбиец загина, откако по хеликоптерската несреќа која ја преживеал, е згмечен од друг хеликоптер што дошол да го спаси. На снимката објавена на ...
| | веќе видена | слични

Едно лице загина откако спасувачки хеликоптер ја загуби контролата и се сруши за време на драматичната спасувачка мисија. Снимката е направена во моментите ...
| | веќе видена | слични

Снимката е направена во моментот кога хеликоптерот се обидувал да спаси двајца мажи во Колумбија. Мажите доживеале несреќа во дивина, кога поради технички ...
| | веќе видена | слични

Еден маж загина откако хеликоптер изгуби контрола при драматична спасувачка мисија.Снимката се случи во моментот кога хеликоптерот се обидувал да спаси двајца ...
| | веќе видена | слични

Останато

Никола Груевски ќе биде на слобода и викендов. Синоќа до доцните часови, медиумските екипи чекаа пред затворот во Шутка, но екс премиерот не се појави. Во ...
сите 435 | | | веќе видена

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 146 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 175 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Каков ќе биде ефектот на даночната реформа, односно прогресивниот данок ќе се види на долг рок. Не мора да значи дека повисоките даноци ќе се одразат добро или ...
сите 60 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мигрант брутално претепа старец и му го одзеде паричникот (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: