Ауди произведе суперболид со 500 КС , посилен од Ферари (ФОТО)

5 копии

Ова буквално му доаѓа како на филм – само на филм сме гледале вакви измами и кражби. Измамник кој се претставил како „колекционер“ на скапоцени и луксузни ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Виена, 23. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Словенија ќе игра против Шпанија, а Норвешка против Хрватска за пласман во финалето и освојување на златото на европското ...
сите 276 | | | веќе видена

Портпаролката на Европската Комисија, Ана Писонеро, ги потврди гласините дека извештајот за новата методологија на преговорите нема да биде објавен на 29 ...
сите 231 | | | веќе видена

Двајца кинески државјани биле итно примени во болница во Глазгов, Шкотска, откако им биле дијагностицирани симптоми што може да укажуваат дека се заболени од ...
сите 382 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 50 | | | веќе видена

Пратениците од оваа партија очигледно се против отписот на каматите и долговите што граѓаните ги имаат. Денеска, претседателката на Комисијата за финансирање и ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ауди произведе суперболид со 500 КС , посилен од Ферари (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: