Снаите Кејт и Меган со бебињата на поло

 „Меган не го „расипа“ Хари, само му даде можност да избега од неговиот контролирачки настроен постар брат“, велат членови на кралскиот персонал. Откако Меган ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Иако се во брак само една година, животот под кралските правила веќе почнал да го наплаќа данокот во врска со принцот Хари и војвотката Меган Маркл. ...
| | веќе видена | слични

 Фантастичните, елегантни фустани кои Кејт Мидлтон ги бира за појавување на трибините на Вимблдон ретко кој може да ги игнорира. Но, она што малкумина го ...
| | веќе видена | слични

Извор близок до кралското семејство тврди дека Меган Маркл и принцот Хари имаат проблеми во бракот, па можеби ќе побараат помош од брачен терапевт, пишува ...
| | веќе видена | слични

Цел свет го виде моментот кога Кејт Мидлтон му го предаде пехарот на Новак Ѓоковиќ, но малкумина обрнаа внимание на еден потег на српскиот тенисер кој ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 333 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, денеска учествуваше во работата на Советот за безбедност, свикан од претседателот на ...
сите 469 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 57 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 169 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски на денешната вонредна прес-конференција, по одлуката на Владата вчера да бидат отворени ...
сите 249 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп денеска изјави дека демонстрантите кои протестираат против смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд, за време на полициското ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Снаите Кејт и Меган со бебињата на поло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: