Прогноза за времето денеска


4 копии
15 копии

Утре во поголем дел од земјава времето ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне ќе има појава на локална нестабилност со краткотраен пороен дожд и ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии

Силно невреме проследено со дожд и град го погоди Мостар во попладневните часови. Дождот предизвика поплави на повеќе локации и сообраќаен колапс. Градските ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Во текот на утрешниот ден ќе преовладува сончево време со умерена облачност и со услови за изолирана појава на краткотраен пороен дожд и грмежи. Потоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска во грчкиот парламент продолжува седницата на чии дневен ред е една точка – недоверба на владата на Алексис Ципрас. Денеска се очекува во попладневните ...
сите 487 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прогноза за времето денеска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: