Попаметно е да ги избегнувате: Овие 4 работи ниту еден маж не ги поднесува

2 копии

Веројатно се прашувате зошто односот со партнерот не може да биде идеален, но постои можност некогаш вие да бидете виновна за караниците и препреките. Мажите ...
| | веќе видена | слични

Најверојатно се прашувате зошто односот со партнерот не може да биде идеален, но постои можност дека понекогаш и Вие сте виновни за кавгите и расправиите. Го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бизнисменот Орце Камчев денеска сведочи во Кривичниот суд во Скопје како сведок на Обвинителството за случајот „Рекет“, во кој се обвинети поранешната ...
сите 415 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 138 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 396 | | | веќе видена

Жозеп Мариа Бартомеу, претседателот на Барселона останува сигурен во тоа дека шесткратниот освојувач на „Златната топка“ својата кариера ќе ја заврши на „Камп ...
сите 208 | | | веќе видена

Факт е дека ВМРО-ДПМНЕ има неподмирен долг од 400 илјади евра за претседателската кампања на Гордана Силјановска и затворена сметка од која долгот не може да ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Попаметно е да ги избегнувате: Овие 4 работи ниту еден маж не ги поднесува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: