Преслатки фотографии од две мајмунчиња кои станале најдобри пријатели

Срцепарателни фотографии ги разнежниле интернет корисниците ширум светот. На нив има два мајмуни без родители во топла преслатка прегратка, откако останале без ...
| | веќе видена | слични

Луѓето често умеат да потфрлат со културата и да бидат непримерени во своето однесување, што од нив би се посрамиле и животните. Ова видео од Турција ...
| | веќе видена | слични

Луѓето толку свесно знаат да ја погазат културата и да се однесуваат непримерно, што дури и животните би се засрамиле. Ова видео од Турција дефинитивно ни го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 210 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 156 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев ја оцени како одлична средбата со својот француски колега Едуард Филип во Познањ, а за летниот период го најави како работен со оглед ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преслатки фотографии од две мајмунчиња кои станале најдобри пријатели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: