Преслатки фотографии од две мајмунчиња кои станале најдобри пријатели

Срцепарателни фотографии ги разнежниле интернет корисниците ширум светот. На нив има два мајмуни без родители во топла преслатка прегратка, откако останале без ...
| | веќе видена | слични

Останато

Го поздравувам усвојувањето на повеќе реформски закони, вклучително и Законот за јавно обвинителство. Нивната имплементација треба да го зајакне владеењето на ...
сите 673 | | | веќе видена

Разрешувањето на министерката за труд и социјала Рашела Мизрахи покажува дека моделот на Пржинска влада не функционира и треба да се размислува за негово ...
сите 337 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска побара, а судијата Васка Николовска Масевска прифати на денешното рочиште за случајот „Рекет“ новинарите да не ги слушаат ...
сите 399 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Трајко Вељановски денеска од собраниската говорница запраша како може заменик министер за локална самоуправа да го брани ...
сите 35 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преслатки фотографии од две мајмунчиња кои станале најдобри пријатели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: