Како да препознаете расипано место во продавниците?


Секој македонски државјанин кој не си е задоволен со своето име или презиме и сака да го промени во друго, тој може да го стори тоа едноставно, со поднесување ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Целосно обновен паркинг-просторот во непосредна близина на детската градинка „Бамби“ и ООУ „Љубен Лапе“. Граѓаните добија реконструиран паркинг со површина од ...
| | веќе видена | слични

Градежните активности на кои се работеше во изминатиот месец се заокружени денеска. Реконструкцијата опфати машинско гребење на оштетениот асфалт, чистење и ...
| | веќе видена | слични

Скопјани често, поради невнимание, остануваат без своите предмети, но можат постојано да имаат увид во оние кои полицијата ги наоѓа, службата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 350 | | | веќе видена

Зоран Заев е на чело на рекетарската банда која три години ја пустошеше македонската држава Зоран Заев го уништи правниот систем во државата. Тој од позицијата ...
сите 139 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 120 | | | веќе видена

Рочиштето за предметот „Рекет“ е одложено. Не се појави најавениот сведок- поранешниот градоначалник на Општина Центар, бизнисменот Владимир Тодоровиќ. Со ...
сите 123 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев и претседателот на Движењето Беса потпишаа договор за заеднички настап на предвремените парламентарни избори, закажани за 12 април. ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да препознаете расипано место во продавниците?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: