(Фото) Анџелина Џоли го преболе Бред Пит


Прославата на 50 роденден на Џенифер Анистон ги обедини многу познати ѕвезди од кои една била и глумицата Рис Витерспун. Покрај тоа што многу се пишуваше за ...
| | веќе видена | слични

Иако не се појавил на нејзината роденденска забава (за разлика од Бред Пит), Џастин Теру на својот Инстаграм ѝ го честиташе 50-от роденден на Џенифер Анистон. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Џенифер Анистон го прослави 50 роденден со голема забава на која присуствувале бројни холивудски ѕвезди, па дури и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. ...
| | веќе видена | слични

На забавата во хотелот Сансет Тауер се појавија најголемите холивудски ѕвезди – Гвинет Палтроу , Елен Де Џенерис, Кејт хадсон , Деми Мур , Џорџ Клуни , како и ...
| | веќе видена | слични

Поранешната „златна холивудска двојка“ секогаш привлекуваше многу внимание, и покрај тоа што имаа нови партнери по неуспешниот брак, многумина сакаа повторно ...
| | веќе видена | слични

Забавата на Џенифер Анистон на многумина ќе им остане во сеќавање и тоа не само по добро. Актерката Џенифер Анистон денес го слави јубилејниот 50-ти роденден, ...
| | веќе видена | слични

Добитничката на Оскар, актерката Рис Витерспун го украде вниманието на забавата на Џенифер Анистон, кој го организираше по повод нејзиниот педесети родеден. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 199 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 286 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Анџелина Џоли го преболе Бред Пит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: