Сара и Димитар размислуваат за второ бебе

Во вторник во Кино Култура премиерно ќе биде прикажан документарниот филм „This is Herstory” во режија на Игор Христов, по идеја на Илина Арсова. Филмот ја ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски неодамна станаа родители на нивното прво дете односно ќерката Илина. Набргу по породувањето, Сара ...
| | веќе видена | слични

Останато

Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, посочи на Твитер дека одговорноста за поразот околу отпочнувањето преговори е кај Европската Унија. -Одговорноста за ...
сите 1093 | | | веќе видена

Франција не е против започнување преговори за членство во ЕУ со Северна Македонија и Албанија, но потребно е да се исполнат два услови, кои се многу важни ...
сите 289 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот на партијата движење Беса, Билал Касами го оцени како неуспех на Владата недобивањето на датум за почеток на преговори со Европската унија и ...
сите 345 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сара и Димитар размислуваат за второ бебе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: