Хибридниот BMW X5 вози 80 километри на струја


2 копии
2 копии

Малечкиот родстер од Јапонија ги освојува срцата близу 30 години. Mazda MX-5 влегува со неколку измени во новото моделско годиште. Првиот MX-5 се појави во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 533 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози во западните и југозападните делови од државата. Во останатите делови од државата коловозите се ...
сите 154 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 94 | | | веќе видена

По повеќемесечно натегање пратениците од власта и од опозицијата успеаја да постигнат компромис и по скратена постапка го донесоа новиот антикорупциски закон, ...
сите 100 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието, Талат Џафери, упати честитка до верниците по повод празникот Водици.„Нека убавината на празничниот дух ви ги разубави и облагороди ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хибридниот BMW X5 вози 80 километри на струја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: