Поздрав од Гостивар! Разгледници и фотографии од едни други времиња… (втор дел)

2 копии

Претходно низ разгледници се потсетивме на изгледот и духот на Гостивар во едни други минати времиња. Во вториот дел разгледуваме стари фотографии од градот. ...
| | веќе видена | слични

Претходно, во првиот дел низ разгледници се потсетивме на изгледот и духот на Гостивар, во вториот дел го видовме Гостивар во различни периоди низ историјата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад! Одлучуваме дали ќе продолжат да растат платите или ќе се полнат џебовите на луѓето на ...
сите 244 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 83 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поздрав од Гостивар! Разгледници и фотографии од едни други времиња… (втор дел)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: