ЗА САМО НЕКОЛКУ МИНУТИ СИ ЈА УНИШТИ ВРСКАТА: Голата девојка му побара крпа, а тој брутално ја насамари (ВИДЕО)

Направи нешто поради кое од врската му останаа само добри спомени Доколку сакате засекогаш да се ослободите од вашата девојка, видеото подолу е дефинитивно за вас. Имено, откако се истушира, девојката сфати дека заборавила да земе крпа за да се избрише, па го замоли своето момче да и донесе. Меѓутоа, тој реши брутално да се пошегува со неа , поради што таа „смрзна“ од страв, а после тоа сигурно и експресно го оставила. Погледнете во продолжение... A post shared by Funny Clips & Pranks™
| | веќе видена | слични
2 копии

Ноќ полна несреќи во Скопје, околу 22 часот синоќа се случи страшна несреќа во Драчево во која повредено е девојче. Според неофицијалните податоци се работи за млада девојка која била прегазена од мотор. Засега нема потврдени информации за состојбата на девојката, која според првичните информации се здобила со тешки повреди. Повеќе детали во текот на денот.
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерот на Јувентус, Бразилецот Дани Алвеш, е главна тема во Италија, но не поради поразот во финалето во Лигата на шампиони од екипата на Реал (М) со 4:1, туку поради неговата сексапилна девојка Јоана Санц. Тие секојдневно ги полнат весниците со своите љубовни приказни Алвеш постојано прикачува слики од својата девојка на социјалните мрежи, што покажува дека одлично му оди на љубовен план, но истовремено ги „пали" фановите со газето на својата сакана. Инаку згодната манекенка е десет години помлада од десниот бек на „Старата дама", но по се изгледа искусниот „мачор" е одличен ловец на згодни девојки. Фановите на Јувентус имаат посебна чест што нивниот фудбалер ги части со врели фотки на кои имун не може никој да остане.
| | веќе видена | слични
2 копии

Вчеравечер се случила тешка сообраќајка во скопско Драчево, нешто по 22 часот. Според првичните неофицијални информации, млада девојка е прегазена откако директно во неа удрил мотор. Девојката најверојатно е повредена и пренесена во болница, засега нема податоци за нејзината состојба. Loading...
| | веќе видена | слични
2 копии

Страшна сообраќајна несреќа се случи вечерва во скопската населба Драчево околу 22 часот. Според првичните неофицијални информации, млада девојка е прегазена откако директно во неа удрил мотор. Засега нема потврдени информации за состојбата на девојката, која според првичните информации се здобила со тешки повреди. Информации од МВР за несреќата се уште нема.
| | веќе видена | слични

Мотор удрил во 22 годишна девојка, во скопската населба Драчево. Инцидентот се случил околу 22 часот. Нема детални информации за здравствената состојба на девојката, која според информациите се здобила со тешки телесни повреди. МВР во текот на утрешниот ден ќе излезе со детално соопштение за овој случај.
| | веќе видена | слични
2 копии

Уметник од Њујорк накратко постави мала скулптура на куче кое уринира врз статуата на „Бестрашната девојка“ на улицата Волстрит. Девојката, од пред три месеци, беше поставена наспроти познатата статуа на „Бикот од Вол Стрит“ како протест за недостатокот на жени на одлучувачките функции во големите американски корпорации. Скулпторот на „кучето кое уринира“, Алекс Гардега , за Њујорк Пост изјавил дека „Бестрашната девојка“ претставува трик за публицитет кој изразува непочитување. Скулпторот Гардега покрај својата скулптура и „Бестрашната девојка“ „Скулптурата на девојката нема врска со феминизмот и е израз на непочитување кон уметникот кој го изработил бикот. Бикот имаше интегритет. Одлучив да изработам лоша статуа на куче за да ја омаловажам статуата на девојката, идентично како што девојката го омаловажува бикот“ изјавил Гардега кој не ги познавал авторите на другите две скулптури. Кристен Висбал авторот на „Бесрамната девојка“ и Артуро Ди Модика на „Бикот од Вол Стрит“, се уште не дале коментар за ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 199 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 218 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот ѝ е подготвуван од соседите. Гласачите мора да ги знаат вистинските факти за да донесат правилна лична одлука на 30-ти ...
сите 124 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЗА САМО НЕКОЛКУ МИНУТИ СИ ЈА УНИШТИ ВРСКАТА: Голата девојка му побара крпа, а тој брутално ја насамари (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: