Кобна сообраќајка кај Велес: По пад со камион во провалија загина 23 годишно момче

Кобна сообраќајна незгода утринава однесе во смрт младо момче. Незгодата се случила на влезот во Велес кога момче на 23 годишна возраст од засега неразјаснети ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пред 3 дена голема трагедија го потресе Ваљево, откако 10-годишно момче загина во страшна несреќа. Имено, се работи за малиот Младен Г. кој загинал на лице ...
| | веќе видена | слични

Останато

Велешани сѐ уште не веруваат во тоа што се случило во нивниот град, на улицата „Коле Цветков", рано утрото на 16 август. Едноставно не можат да поверуват дека ...
сите 114 | | | веќе видена

Колку деца треба да бидат повредени од полицијата под раководство на Оливер Спасовски за тој да сфати дека не е дораснат на одговорноста и позицијата што му е ...
сите 206 | | | веќе видена

Ексразузнавачот Александар Диневски, кој беше осуден во случајот „Шпион“ на 4,5 години затворска казна, на својот профил на Фејсбук објави дека обезбедил ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кобна сообраќајка кај Велес: По пад со камион во провалија загина 23 годишно момче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: