Предавање: Започни бизнис со помош на crowdfunding платформа

Со младински активизам, поправени се клупите и беше собран сметот во Градскиот парк во Велес. Ова го работеа членовите на Младинскиот клуб од Велес при ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 140 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 339 | | | веќе видена

Откако го освои Вимблдон, најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ, со семејството дојде на летување во Хрватска. Тој пред неколку дена стигна на Корчула, па ...
сите 249 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предавање: Започни бизнис со помош на crowdfunding платформа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: