Има 19, а таа 72 години: Тие се во среќен брак, а тој вели дека е неверојатна во кревет

После само две недели Гери ја запросил Алемеда. 19 годишниот Гери Хардвик ја запознал 72 годишната Алмеда во пицерија. Сега се маж и жена и отворено ...
| | веќе видена | слични

Авалон Гарви од Бредфорд имала само 17 години кога во 2016 година одлучила да го остави своето момче врсник, со кое била три години во врска. Имала само една ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 357 | | | веќе видена

Владата на СДСМ продолжува со криминалното и расипничко работење. Одродената и криминална власт предводена од аболицираниот Заев безмилосно ги троши парите на ...
сите 189 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има 19, а таа 72 години: Тие се во среќен брак, а тој вели дека е неверојатна во кревет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: