Пратеникот Агим Шаќири учествуваше на меѓународна панел дискусија


Светски познатиот диџеј Алан Вокер го снимил својот последен спот за песната "Darkside" на територијата на Хрватска, Босна и Херцеговина и Црна Гора. Во спотот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најновиот спот за песната „Дарксајд“, светски познатиот диџеј, Алан Вокер, го сними на локации во Хрватска, Босна и Херцеговина и Црна Гора.На спотот објевен ...
| | веќе видена | слични

Храбрите скокачи од регионов, вчера по 452-ри пат се собраа за традиционалното скокање од Стар мост во Мостар. На традиционалните скокови учествуваа голем број ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Под влијание на новиот циклон кој се формира над Италија, името на циклонот е Маријан, денес во текот на вечерните часови најпрвин во западните предели, ...
сите 310 | | | веќе видена

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 122 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 173 | | | веќе видена

Министерството за правда забрзано работи на комплетирање на потребната документација за екстрадиција на поранешниот премиер Никола Груевски, но не посочуваат ...
сите 237 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 219 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пратеникот Агим Шаќири учествуваше на меѓународна панел дискусија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: