ПРАТЕНИК НА СДСМ НА ВЕЧЕРА СО ,,ФРАНКФУРТ” МАФИЈА: Криминалното подземје ќе агитира за референдумот?

одека полицијата во никакви услови и без возило го чува пратеникот на СДСМ од Велес, Панче Иванов, тој прави гозби со познати криминалци во градот. Имено на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 106 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски прашува „Дали тоа и хрватската министерка за надворешни работи, Марија Пејчиновиќ Буриќ шири лажни вести дека неколку ЕУ-земји се ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРАТЕНИК НА СДСМ НА ВЕЧЕРА СО ,,ФРАНКФУРТ” МАФИЈА: Криминалното подземје ќе агитира за референдумот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: