Откриено каква плата ќе добива Гризман во Барселона, Французинот се откажува од 20 милиони евра

Антоан Гризман синоќа соопшти дека заминува од Атлетико Мадрид, напаѓачот не кажа каде ќе игра во иднина но многумина веруваат дека тоа е Барселона и дека ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман замнува од Атлетико и многумина веруваат дека негова следна дестинација ќе биде Камп Ноу, се шпекулира дека напаѓачот и Барса си имаат подадено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Чоло Симеоне на последната прес-конференција истакна дека во ниту еден момент не планира да го напушти кормилото на бродот кој го води веќе извесно време, а ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман во следната сезона ќе го облече дресот на Барселона. Според најавите од францускиот весник „Екип“, Гризман решил да потпише петгодишен договор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на десничарската партија и досегашен вицеканцелар, Хајнц Кристијан Штрахе поднел тужба против три лица, откако падна во замка со снимениот разговор на ...
сите 216 | | | веќе видена

Новоизбраниот претседател Стево Пендаровски, неговата сопруга и синот се уште живеат во станот во скопската населба Автокоманда, бидејќи „Вила Македонија“ не е ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриено каква плата ќе добива Гризман во Барселона, Французинот се откажува од 20 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: