Познатиот пејач признава: Се разведов бидејки сопругата ме нападна пред децата

Босанскиот пејач Ал Дино шокираше многумина со признание дека од неговата сега веќе поранешна сопруга претрпел физичко и психичко насилство, по што одлучил да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Извици, скандирања, наздравување од граѓаните кои беа собрани над Плоштадот пред британскиот Парламент откако стана јасно дека внатре беше одбиен договорот за ...
сите 196 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познатиот пејач признава: Се разведов бидејки сопругата ме нападна пред децата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: