Познатиот актер е пресреќен што ќе го води доделунањето на Оскарите

Му се исполни животниот сон! Кевин Харт, ѕвездата на филмот „Џуманџи: Добредојдовте во џунглата“, пресреќен објави дека му е дадена голема чест и „шанса во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии

Церемонијата ќе се емитува на Еј-Би-Си на 24 февруари. – Исклучително се радувам да кажам дека конечно дојде и мојот ред да го водам доделувањето на Оскарите. ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Како што веќе најавивме од вечерва па во текот на следните денови, односно за време на овој викенд територијата на балканот ќе го погоди снежен бран кој е во ...
сите 206 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познатиот актер е пресреќен што ќе го води доделунањето на Оскарите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: