Познати полуфиналните двојки во Лига Европа


2 копии
2 копии

Денеска во Нион беше извршена ждрепката за полуфиналните дуели од второто по ранг европско натпреварување, Лигата на Европа. Фаворитот за трфоејот, Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Денеска во Нион се одржа и ждрепката за полуфиналните дуели во Лигата на Европа. Англискиот Манчестер Јунајтед ќе се соочи со шпанската Селта Виго, додека во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Фудбалерот на Бешикташ и српски репрезентативец Душко Тошиќ беше еден од трагичарите на ревенш мечот од четвртфиналето на ЛП против Олимпик од Лион. Лион во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познати полуфиналните двојки во Лига Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: