Познати паровите за првото коло во Премиер лигата

10 копии

Премиер лигата на Англија утре официјално ќе го објави распоредот на натпревари за наредната сезона 2019/2020, меѓутоа на „Твитер“ денес се појави фотографија ...
| | веќе видена | слични

Пред еден месец заврши драматичната сезона во англиската Премиер лига и фановите со нетрпение чекаат да започне новата. За тоа ќе треба да почекаат речиси уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако утре во 10:00 часот ќе се знае точниот распоред на средбите за новата сезона во Премиер лигата, денес на социјалните мрежи се појави фотографија од ...
| | веќе видена | слични

Официјалниот распоред за новата сезона ќе биде познатп осле утрешната ждрепка во 10:00 часот, но сега се појави фотографија од натпреварите во првото коло. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 149 | | | веќе видена

Иран денеска соопшти дека нема да им го пролонгира рокот по 8 јули на европските сили за спасување на нуклеарниот договор.Портпаролот на иранската Организација ...
сите 216 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 29 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 48 | | | веќе видена

За две години многу работи се променија во нашата земја. Од заробена држава станавме светол, блескав пример во регионот. Од уназадување повторно одиме напред. ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познати паровите за првото коло во Премиер лигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: